szkolenie pt.”Dopalacze – nowe środki psychoaktywne

MIEDZYCHODZKA INSPEKCJA SANITARNA -  KONTRA DOPALACZE

Wobec stale występującego i narastającego problemu używania nowych substancji psychoaktywnych przez dzieci i młodzież, Państwowy Powiatowy Inspektor Sanitarny w Międzychodzie w Sali konferencyjnej Starostwa Powiatowego, zorganizował szkolenie pt.”Dopalacze – nowe środki psychoaktywne.” Przedsięwzięcie skierowane było do Dyrektorów szkół, kadry pedagogicznej, przedstawicieli: Rad Rodziców, władz samorządowych, straży miejskiej i policji. W szkoleniu uczestniczyło 51 osób zajmujących się wychowaniem zdrowotnym i przeciwdziałaniem zagrożeniom społecznym oraz profilaktyką wśród dzieci i młodzieży w szkołach powiatu międzychodzkiego.

Anastazja Krysztofek-Kinal

Koordynator działań prewencji zdrowotnej w powiecie międzychodzkim