Sejmiku Młodzieży Województwa Wielkopolskiego - eliminacje powiatowe

27 marca w Starsotwie Powiatowym w Międzychodzie odbyły się eliminacje do Sejmiku Młodzieży Województwa Wielkopolskiego „Młodzi Wielkopolanie o patriotyzmie w XXI w.”

Sejmik Województwa Wielkopolskiego organizuje w roku 2018 Sejmik Młodzieży Województwa Wielkopolskiego. Projekt zorganizowany zostanie na zasadach obowiązujących w 2017 r.

Tematem przewodnim tegorocznego projektu jest hasło: Młodzi Wielkopolanie o patriotyzmie w XXI wieku.

Wystartowały drużyny z Liceum Ogólnoszkształcącego w Międzychodzie oraz Zespołu Szkół Technicznych, które przedstawiły swoje koncepcje przed Komisją w składzie: Sekretarz - Dorota Małgorzata Kiełbasa, Dyrektor PCUW - Dariusz Nowak oraz Przewodniczący Komisji  Oświaty, Kultury ,Sportu, Zdrowia i Spraw Społecznych Rady Powiatu Międzychodzkiego -  Andrzej Szulc. Nagrody wręczył Starosta Julian Mazurek.

Sesja Młodzieży przewidziana jest na III dekadę kwietnia br.