Turniej "Z Podwórka na Stadion o Puchar Tymbarku"

Nowa formuła Turnieju „Z Podwórka na Stadion o Puchar Tymbarku”. Ruszyły zapisy do XXIII edycji

Turniej "Z Podwórka na Stadion o Puchar Tymbarku" to największe, dziecięce zawody piłkarskie w Europie, organizowane przez Polski Związek Piłki Nożnej. Docierają do każdego powiatu i gminy, a uczestnictwo w rozgrywkach ma charakter otwarty. W listopadzie ruszyły zapisy drużyn do XXIII edycji Turnieju, do którego organizatorzy zapraszają zespoły szkolne chłopców i dziewczynek w trzech kategoriach wiekowych (do lat 8, 10 i 12) z całej Polski. Rozgrywki etapu gminnego i powiatowego odbędą się wiosną.

Szczegóły i zapisy: