Powiatu Międzychodzki również w tym roku przyłączył się  do Biegu Integracyjnego!

8 czerwca odbył sie III Bieg Integracyjny wokół Jeziora Miejskiego, organizowany przez Specjalny Ośrodek Szkolno - Wychowawczy. Jak co roku, przedstawiciele Powiatu Miedzychodzkiego wzięłi udział i wystatowali w biegu wraz z podopiecznymi ośrodka: Wicestarosta Jędrzej Schubert, Przewodniczący Rady Powiatu Międzychodzkiego Rafał Litke, Dyrektor Powiatowego Centrum Usług Wspólnych Dariusz Nowak oraz Katarzyna Wojtkowiak!

Zakończeniu imprezy towarzyszył Festyn Integracyjny z wieloma atrakcjami dla dzieci, blokiem artystycznym oraz pysznym poczęstunkiem. Podczas imprezy odbyła sie też loteria fantowa, na którą przekazaliśmy nasze kamizelki odblaskowe z logo powiatu.

INTEGROWANIE SIĘ JEST FAJNE! :)

zdjęcia: Specjalny Ośrodek Szkolno - Wychowawczy